Blog KupKontakt.pl

14.08.2018

 

Czym jest Lead sprzedażowy dla agenta i jak znaleźć klienta na polisę ubezpieczeniową?

 

Zastanawiasz się, jak zostać agentem ubezpieczeniowym? A może ta branża nie jest Ci obca, ale chcesz pozyskać nowych klientów i szukasz sposobów na dotarcie do nich?

 

Podstawą udanej transakcji jest dotarcie do klienta zainteresowanego ofertą. Kontakt do  takiej osoby nazywamy leadem. Jest on znacznie bardziej wartościowy niż numer telefonu z bazy danych nie dającej gwarancji, że lista osób, którą obejmuje, wyraziła chęć zakupu danego produktu lub usługi. Każdy agent ubezpieczeniowy spotkał się z obiekcjami i wymówkami klientów.

Ile razy słyszeliśmy „nie stać mnie na ubezpieczenie” albo „nie mam teraz czasu rozmawiać o polisie”. Lead to osoba, która z własnej woli poszukuje ubezpieczenia, a to oznacza, iż już na początku odpadają obiekcje dotyczące potrzeby zakupu polisy ubezpieczeniowej.

 

Co musisz wiedzieć o oferowanych przez nas leadach, jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym?

 

Nasz zespół weryfikuje każdy kontakt. Zyskujesz w ten sposób pewność, że otrzymane od nas leady pozwolą Ci dotrzeć do osób faktycznie zainteresowanych produktami, które sprzedajesz. Dbamy także o to, aby żaden potencjalny klient nie otrzymał dwóch ofert od agentów tego samego towarzystwa ubezpieczeniowego, przez co nie ma zagrożenia, że rozmówcy zrezygnują z wysłuchania informacji o szczegółach oferowanej polisy.

Najlepsze wyniki sprzedaży mają doradcy, którzy wiedzą, że jedna ścieżka dotarcia do klienta to za mało. Aby osiągnąć sukces, należy zbierać kontakty z rożnych źródeł, nie tracąc czasu na oferowanie produktów niezainteresowanym osobom. Nasz serwis gwarantuje dostęp do wysokiej jakości leadów, którymi są wyłącznie zweryfikowane osoby. Pozwala to poszerzyć możliwości pozyskiwania nowych klientów, a tym samym zwiększyć sprzedaż oferowanych produktów.

 

Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj pewność, że dzięki naszym leadom Twoja skuteczność wzrośnie!

Sprawdź na KupKontakt.pl!