Jak korzystać z KupKontakt.pl?

I. Jak wygląda rejestracja na KupKontakt.pl

rejestracja na kupkontakt.pl

Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wyszukiwarki LEAD'ów

Aby uzyskać pełen dostęp do wyszukiwarki LEAD’ów, dzięki której będziesz mógł/mogła wybrać odpowiadających Ci klientów i uzyskać dostęp do ich danych kontaktowych należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny w zakładce Załóż konto.

Niezbędne jest podanie prawdziwych danych w tym numeru licencji zawodowej, która pozwoli nam przeprowadzić weryfikację i umożliwić aktywację Twojego konta.

Po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji pozostaje jedynie przelać 49zł opłaty aktywacyjnej i rozpocząć korzystanie z naszej bazy zainteresowanych Twoim produktem klientów!

II. Jak wyszukać LEAD'a

wyszukiwanie klientów lead na kup kontakt

Wyszukaj klientów zainteresowanych Twoim produktem!

Wyszukiwanie Leadów w serwisie KupKontakt.pl jest możliwe na dwa sposoby.


Pierwszym sposobem jest wyszukiwanie poprzez wpisanie słów kluczowych Leada w pasek wyszukiwania. Daje to wyniki ograniczone dla wpisanych fraz.


Drugim sposobem jest skorzystanie z filtrów:

  • filtr po typie ubezpieczenia
  • filtr po województwie
  • filtr po powiecie
Filtrowanie pozwala ograniczyć listę wyników wyszukiwania do wybranych grup Leadów.

 

III. Jak uzyskać dostęp do LEAD'a

jak kupić leada na kupkontakt.pl

Dotrzyj do kupców na Twoje usługi.

Zakup dostępu czyli kontaktu do klienta zainteresowanego daną usługą to tylko dwa kroki.

Na początku znajdź interesującego Cię Leada, rozwiń szczegóły i zapoznaj się z nimi.

Gdy już zdecydujesz się na zakup wystarczy tylko kliknąć w przycisk „Wykup dostęp”. Kwota za zakup zostanie pobrana z salda, lub jeśli saldo jest niewystarczające pojawi się możliwość opłacenia Leada poprzez serwis PayU.

IV. Jak doładować saldo

doładowanie salda zakupy lead na kupkontakt.pl

Doładuj saldo lub zapłać bezpośrednio za wybrane leady.

KupKontakt.pl oferuje dwie formy płatności za wybrane LEADy. Najwygodniejszą z nich jest doładowanie konta z góry pozwalające na szybkie uzyskanie dostępu do LEADa bez konieczności każdorazowego dokonywania płatności. Aby doładować saldo należy wybrać bądź wpisać wartość przelewu a następnie kliknąć zaakceptuj regulamin i Doładuj konto przez Przelewy24. Zazwyczaj środki z takiego doładowania pojawiają się na saldzie w ciągu kilku minut. Od tej chwili każdorazowy zakup LEADA będzie pomniejszał kwotę salda aż do jego wyczerpania.

W przypadku wyczerpania salda lub chęci jednorazowego zakupu LEADA można skorzystać z opcji przelewu jednorazowego dostępnego po kliknięciu na wykup dostęp do LEADa. Pozwoli to ominąć wykorzystanie salda i opłacić zakup wybranych LEADów na KupKontakt.pl.

V. Jak skonfigurować deklarację automatycznego zakupu LEAD'ów

deklaracja zakupu automatycznego LEADA na kupkontakt.pl

Zapewnij sobie stały dopływ klientów.

Konfiguracja automatycznej deklaracji zakupu LEADA gwarantuje stały dopływ LEADów zgodnie z wybranymi wytycznymi dotyczącymi zakupu. Aby uruchomić lub dodać kolejną deklarację należy kliknąć w niebieski plusik a następnie wybrać: - rodzaj produktu - województwo - powiat - dzienną ilość jaka ma zostać zakupiona

Tak skonfigurowana deklaracja pozwala na codzienny automatyczny dostęp do kontaktów ograniczony do wybranych powiatów, co gwarantuje możliwość szybkiego dojazdu do klienta zwiększając szansę na udaną transakcję. Aby deklaracja skutkowała zakupem na saldzie muszą znajdować się środki w wysokości równej bądź wyższej wartości zdefiniowanych w deklaracji LEADów.

VI. Jak przeglądać historię LEAD'ów

Nie przeocz żadnego Leada – za każdym stoi Twój Klient!

W zakładce Moje konto >> Historia zamówień znajduje się lista zakupionych przez Ciebie dostępów do Leadów zawierająca informację o kliencie, ofertę którą jest zainteresowany oraz jego dane kontaktowa.

Pamiętaj – za każdym Leadem stoi człowiek, który oczekuje na Twój kontakt, dlatego ważne jest aby skontaktować się z Klientem jak najszybciej po otrzymaniu Leada.