KupKontakt.pl to narzędzie, dzięki któremu agent ma możliwość szybkiego i skutecznego pozyskania odbiorców faktycznie zainteresowanych jego ofertą. Jest to duże ułatwienie procesu sprzedażowego, ponieważ potencjalny klient już na wstępie wie czego potrzebuje a to pozwala skracać czas sprzedaży do minimum.

O nas

Firma pod marką More Quality Online działa na polskim rynku od 2017 roku, swoje działania kierując  przede wszystkim do branży ubezpieczeniowej. Wspomaga pracę agentów ubezpieczeniowych poprzez generowanie jakościowych LEADów, co znacząco ułatwia współpracę na linii agent-klient. Specjaliści More Quality już od kilkunastu lat realizują kampanie on-line dla Towarzystw Ubezpieczeniowych. 

Z własnego doświadczenia wiem, że agent ubezpieczeniowy większość swojego czasu poświęca na poszukiwanie nowych ścieżek dotarcia do klientów. Jest to żmudna i czasochłonna praca mówi Tomasz Litke, CEO More Quality Online.Mając na uwadze ten problem, stworzyliśmy system leadowy KupKontakt.pl, który pomaga zredukować czas i koszty pozyskania nowych kontaktów. Po zalogowaniu się w systemie, agent otrzymuje dostęp do zweryfikowanej bazy potencjalnych odbiorców.

KupKontakt.pl to nowa jakość jeśli chodzi o pozyskiwanie klientów – mówi Emilia Dąbrowska Marketing and Brand Development Manager MoreQualityktóra pomoże wspomóc nowych jak i uaktywnić obecnych agentów, dając im nowe szanse na sprzedaż swoich produktów.

LEAD oferowany w KupKontakt.pl to jakościowy kontakt do klienta, który oprócz danych teleadresowych umożliwiających przedstawienie oczekiwanej przez niego oferty zawiera także inne istotne informacje o kliencie, m.in.: wiek, wykonywany zawód, sytuacja finansowa, preferencje ubezpieczeniowe. 

Agent otrzymując takie zweryfikowane kontakty zyskuje pewność, że klient jest wstępnie zainteresowany konkretnym produktem (np. ubezpieczenie OC). Zadaniem Agenta jest już tylko przygotowanie odpowiedniej oferty i przedstawienia jej klientowi. KupKontakt.pl pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na wyszukanie klienta przez Agenta, dlatego że większość pracy wykonują nasi specjaliści, którzy poszukują, weryfikują i łączą zainteresowane strony. 

KupKontakt.pl to proste i bezpieczne narzedzie, dlatego nie zwlekaj i pomóż sobie dotrzeć do większej liczby klientów zainteresowanych Twoimi produktami!

Masz pytania - zajrzyj do zakładki Kontakt.